| Parameter | Value |
| Model | JK-G-G45-4W |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 4W |
| Size (mm) |
45*78 |
| Lumen | 420 lm |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle |
300° |
| Power Factor (PF) | 0.5 |
| Displacement Factor (DF) | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E27 |
| Energy Class | A / E |
| Dimmable | No |
| Material | Glass |
| Life of Product | 15,000 hours |